O nás

Jsme česká firma s mezinárodním přesahem, založená v roce 2015. Jsme zaměřeni na efektivní výsledek, kterým pro nás je vždy dosažená úspora pro klienta. Jsme vyjímeční tím, že nám naši klienti zaplatí za naše služby jen v případě, že naší prací vytvoříme úspory a tím zisk pro klienta. Platíte nás z části úspor, kterou Vám zajistíme.

Snižujeme Vaše náklady zejména tendrem vašeho sortimentu, či služeb. Umíme pro Vás optimálně vytendrovat jakékoliv položky, dle Vašeho zadání. Ať jde o suroviny, obalový materiál, služby. Díky širokému okruhu spolupracovníků nemáme při tendrech žádná jazyková omezení, oslovujeme dle sortimentu celý svět.

Nabízíme řešení pro vybudování centrálních nákupů.

Nabízíme outsourcing nákupčích, či celých nákupních oddělení, kdy jsme schopni zajistit pro Vaší společnost nejenom úsporu a dosažení nižších nákupních cen, ale i Vaše mzdové náklady za nákupčí.

Analyzujeme vaší výrobu a předkládáme vám návrhy, jak jí udělat efektivnější a s vyšším ziskem.

Navrhujeme automatizaci výroby.

Připravujeme firmy na dodavatelské audity, aby jste získali nového odběratele.

Umíme zajistit i zácvik a koučing Vašich nákupčích a naučit je dělat nákup efektivněji a Vaší společnosti přinášet  vyšší zisk trvale.

Pomůžeme trvale nastavit nové mzdové modely pro Vaše nákupčí a nákupní oddělení, kdy odměny jdou vždy ruku v ruce s dosahovanými výsledky